Systemy alarmowe

Rozwiązania

Inwestycja w system alarmowy jest doskonałym sposobem na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. Twoja firma również może być pod czujnym nadzorem. Heliko Systemy Komputerowe proponuje tylko sprawdzone rozwiązania. Proponujemy państwu dobór, projekt i instalację polskiego systemu alarmowego Genevo w pełni zgodnego z normami europejskimi dla systemów alarmowych Stopnia 2 (Grade 2) według norm PN-EN 50131. Rozwiązania te uznawane są przez wiodące firmy ubezpieczeniowe, a ich stosowanie może być premiowane zniżkami składek ubezpieczeniowych. Proponowane przez nas systemy umożliwiają również współpracę z centrami monitoringu praktycznie wszystkich nowoczesnych firm realizujących usługi ochrony. Dla Ciebie oznacza to możliwość elastycznego wyboru usługodawcy i możliwość zmiany usługodawcy według potrzeb – bez konieczności wymiany sprzętu.

Prostota na co dzień

Proponowany przez nas system jest prosty i intuicyjny. W zasadzie każda osoba z niego korzystająca ma możliwość obsługiwania go bez konieczności sięgania do instrukcji. Poza przyjazną obsługą zaletą jest też ciekawa funkcjonalność oraz wysoka niezawodność.

Kontrola 24h/dobę

Dzięki rozbudowanym funkcjom powiadamiania, w każdej chwili, na bieżąco otrzymujesz informacje o tym co dzieje się w Twojej firmie.
Aplikacja na smartfona dostępna bezpłatnie dla urządzeń z androidem i IOS pozwala w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, sprawdzić stan swojego systemu i włączyć lub wyłączyć czuwanie, oraz sterować innymi urządzaniami.

Przewodowy czy bezprzewodowy?

Pod względem funkcjonalnym alarmy przewodowe, hybrydowe i bezprzewodowe nie konkurują ze sobą. Wszystkie te instalacje oferują takie same rodzaje alarmów i sposoby reagowania, są do siebie podobne czy wręcz identyczne w zakresie programowania i sygnalizowania, a także są podłączane do typowych sygnalizatorów. Różnią się one od siebie jedynie pod względem instalacji: podczas gdy bezprzewodowe instalacje alarmowe można bez problemu podłączyć do istniejących budynków, przewodowe i hybrydowe instalacje alarmowe proponujemy najczęściej w przypadku nowych lub podlegających remontom pomieszczeń czy budynków, gdzie ułożenie przewodów w ścianach pod tynkiem można było zaplanować już w fazie budowy. Bezprzewodowe urządzenia systemu EvoLiNK pozwalają na zrealizowanie hybrydowego lub w pełni bezprzewodowego systemu alarmowego, w oparciu o centrale z rodziny PRiMA. Dwukierunkowa, w pełni nadzorowana cyfrowa komunikacja pomiędzy urządzeniami zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo, a zaawansowane systemy zarządzania energią gwarantują długi czas pracy czujek bez konieczności wymiany baterii.