Monitoring

Monitoring IP
Heliko systemy komputerowe oferuje dobór, projekt i wykonanie instalacji monitoringu w technologii cyfrowej. Systemy telewizji dozorowej IP są to nowoczesne systemy, w których transmisja oraz zapis danych audio / wideo odbywa się przy pomocy łączy teleinformatycznych i sieci komputerowych, opartych na protokole sieciowym IP. IP (Internet Protocol) to cyfrowa technologia transmisji danych i obrazu wysokich rozdzielczości. Rozwiązanie to pozwala na budowanie systemów monitoringu dla najbardziej wymagających użytkowników.

Obraz wysokiej jakości
Systemy monitoringu IP oferują wysokiej jakości obraz, który umożliwia odczyt nawet najdrobniejszych szczegółów. Obraz może być rejestrowany w rozdzielczościach FULL HD bądź 4K. Urządzenia oferują także szerszy zakres zarządzania obrazem. W porównaniu z monitoringiem analogowym systemy IP charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju zakłócenia wywołane polem magnetycznym. Uzyskany obraz jest przejrzysty i bardzo dokładny. Nie ma mowy o jakichkolwiek „paskowych zakłóceniach”, które są dość popularne przy urządzeniach analogowych.

Zdalny podgląd
Jeśli system mamy podłączony do internetu możemy skorzystać z podglądu z każdego miejsca na świecie. Stosowane przez nas rozwiązania zawierają bezpłatne oprogramowanie producenta umożliwiając zdalny podgląd na PC oraz smartfonach z systemem android oraz IOS

Dla kogo
Nasze instalacje wykonujemy zarówno w obiektach firmowych jaki i na posesjach prywatnych