Strony internetowe

Strony WWW
W obecnych czasach jeśli nie można znaleźć Państwa firmy w internecie to tak jakby jej nie było. Heliko Systemy Komputerowe oferuje wykonanie strony internetowej dla Państwa firmy w zależności od potrzeb – od formy bardzo prostej, tak zwanej wizytówki internetowej, do projektów bardzo zaawansowanych wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Sklepy internetowe
Zakupy online są w Polsce coraz bardziej popularne, a klienci stają się coraz bardziej wymagający. Cenią wygodę kupowania w sieci, niższe ceny i bogaty asortyment. Dzięki sklepom internetowym mają dostęp do ofert z całego świata i często zdarza się, że interesujące produkty mogą kupić jedynie w Internecie. Własny sklep internetowy może działać zarówno jako samodzielny podmiot, jak również dopełniać tradycyjną działalność. Dla nieprzekonanych użytkowników sieć to tylko narzędzie wspierające decyzję o zakupie, a samą transakcję najczęściej realizują w realu. Dlatego mimo wszystko warto zaistnieć w internecie, chociażby dlatego, aby zwrócić na siebie uwagę i zainteresować ofertą. Dla naszych klientów wykonujemy samodzielne sklepy internetowe, wdrażamy integracje z systemami aukcyjnymi, płatnościami online, firmami kurierskimi.

Treści responsywne
Wykonujemy strony i sklepy internetowe przystosowane do wyświetlania zarówno na komputerach jak też na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych: laptopach, tabletach i smartfonach.

Systemy CMS
Wszystkie nasze strony wykonujemy w technologii CMS. CMS (System Zarządzania Treścią) pozwala na samodzielną aktualizację własnej strony. Oczywiście możemy się tym zająć my – wystarczy zawrzeć odpowiednią umowę.

Domeny internetowe
Domena internetowa – w bardzo dużym skrócie jest to adres internetowy Państwa strony, poczty itp. Wykonujemy za Państwa wszystkie formalności związane z rejestracją wybranych przez państwa adresów.

Firmowy e-mail
W dzisiejszych czasach profesjonalny wizerunek firmy to podstawa prowadzenia własnego biznesu. Posiadanie firmowego konta e-mail stało się standardem w tworzeniu PR niezależnie od wielkości danego przedsiębiorstwa. Co zyskujemy posiadając firmowego maila? Przede wszystkim większą wiarygodność oraz profesjonalizm w oczach Klienta.

Hosting
Hosting czyli miejsce na Państwa stronę, sklep, pocztę. Przy zleceniu wykonania strony możecie Państwo skorzystać zarówno z własnego hostingu na którym wykonamy usługę, jaki i też skorzystać z atrakcyjnej cenowo powierzchni oferowanej w pakiecie przez nas.

SSL
Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji. Gwarancja ta jest udzielana przez niezależny podmiot czyli wystawcę. Do szyfrowania danych wykorzystuje się certyfikat o określonej długości klucza. Im klucz certyfikatu jest dłuższy, tym trudniej jest odszyfrować przesyłane dane. Obecnie dostępne są certyfikaty 128 lub 256 bit. Do wszystkich naszych stron proponujemy certyfikaty w atrakcyjnych cenach.